FAQ

Ideálne obdobie na skúšku je 6-8 mesiacov pred svadbou. V takom čase nájdeš u nás určite dostatok voľných modelov na výber. Budeme mať tiež dosť času objednať Ti inú veľkosť, ak by si ju potrebovala. Platí to aj pri šatách, ktoré Ti dáme ušiť na mieru. Štandardná doba ich dodania je v rozmedzí 6-8 týždňov.

Úsmev. Ten je najlepším doplnok k akýmkoľvek šatám. A hodí sa tiež spodné prádlo telovej farby a topánky s podobnou výškou opätku ako plánuješ mať na svadbe. Všetko Ti podrobne zhrnuté pošleme pred skúškou v našich radách a tipoch pre nevestu.

Za skúšku sa platí poplatok 30 €. V čase Tvojej skúšky Ti budeme plne k dispozícií, celý ateliér je vyhradený len pre Teba a Tvoj sprievod. Skúška štandartne trvá 60-90min. a stihneme počas nej preskúšať 6-10  rôznych modelov.

Ideálny počet sú 2 osoby. Odporúčame Ti maximálne 3, nakoľko platí, že čím viac ľudí, tým viac rôznych názorov, a tým ťažší výber a rozhodovanie pre Teba.

Základné úpravy šiat ako skrátenie dĺžky sukne, či ubratie niekoľkých cm na páse je už zarátaných v cene požičovného. Náročnejšie úpravy sú účtované podľa hodín, cena za hodinu krajčírskej úpravy je 15 €.

Šaty požičiavame aj predávame, všetko záleží od Tvojich preferencií.

Šaty Ti požičiame od piatku do pondelka. Pokiaľ to bude možné, a Tvoj model nebude obsadený v okolitých víkendoch, tak Ti vieme vyjsť v ústrety a odovzdať ich napríklad už vo štvrtok a prebrať v utorok. Vždy hľadáme zlatú strednú cestu, to najlepšie riešenie pre Teba i pre nás.

Scroll to Top