Niekoľko tipov k závoju

Čítala si náš článok o závoji a jeho ladení so šatami i s nevestou? Ak áno, a rozhodla si sa preň, máme pre teba hneď niekoľko tipov, ktoré sa oplatí nezabudnúť.

Poraď sa s kaderníkom! Nezabudni mu o závoji povedať hneď na začiatku. Keď ti bude vytvárať účes, musí myslieť na to, kde pôjde závoj. Musí naň nechať miesto a všetko s ním zladiť. Spomeň mu aj prípadné doplnky do vlasov ako čelenky, či venčeky.

Daj potrebné inštrukcie družičke! Prípadne komukoľvek inému, kto ti bude vedieť závoj nasadiť aj zložiť.

Využi ho len na najlepších miestach! Závoj nemusíš mať stále. Najčastejšie ho majú nevesty počas obradu a po ňom si ho zložia dole. Vynikajúco tiež vyzerá na fotkách, preto ho odporúčame zobrať aj na miesto fotenia a použiť ho pri niektorých záberoch.

S nasadením vydrž! Je zbytočné, aby si už príliš skoro, prípadne celý deň pobehovala s nasadeným závojom, hoc i krátkym, len preto, že ti ho nasadil kaderník. Využi pomoc družičky tesne predtým a už na mieste.

Zlož ho v momente, keď ti bude prekážať! Dobre pripevnený závoj by ti nemal padať, ani ťa ťahať. Pokiaľ ti nejakým spôsobom bude zavadzať, jednoducho popros svoju družičku o jeho zloženie.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top